Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Kemon to włoska firma rodzinna, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych.

Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. Kemon to również ludzie –  grono instruktorów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności i lubią dzielić się nimi podczas szkoleń. To także fryzjerzy współpracujący z marką jako salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech. 

Stawiamy na partnerską współpracę z salonami fryzjerskimi, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność prowadzenia biznesu. Regionalni opiekunowie marki tworzą oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientami, w których słowa przyjaźń, zrozumienie i wsparcie wypełnione są treścią.

Fryzjerów współpracujących z marką Kemon wyróżnia coś jeszcze – wielkie serce! Każdego roku marka Kemon bierze udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wielkie fryzjerskie święto, podczas którego, wspólnymi siłami, bezinteresownie, niesiemy pomoc tym najbardziej potrzebującym. Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mln złotych! Pomoc tym, którz tego najbardziej potrzebują, obok partnerstwa, uszanowania natury i umiłowania piękna, to kluczowa wartość marki!


NEWSLETTER