Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Andrzej Kawulok


Stylista, instruktor fryzjerskiej marki KEMON oraz Dyrektor Artystyczny, właściciel Atelier Fryzjerskiego „Kawulok” w Bielsku–Białej. Pełen pozytywnej energii zamienia zwyczajne życie w sztukę. Odrzuca szarość codzienności na rzecz kreacji. Wyróżnia go przyjemność tworzenia, przekraczanie ograniczeń wyobraźni. Włosy są dla niego tworzywem, z którego kreuje nową jakość. Długoletnia praca, także z Marką Kemon wpłynęła na jego unikatowy styl, stanowiący połączenie klasyki i nowoczesnej stylizacji. W Kemonie pełni także funkcję szefa stylistów.

Andrzej Wierzbicki


Znany fryzjer-stylista, instruktor fryzjerski marki Kemon, autor przełomowych pomysłów stylizacyjnych i koloryzacyjnych. Od lat związany z Akademią fryzjerską Vidal Sassoon w Londynie. Właściciel dwóch salonów fryzjerskich we Wrocławiu i współwłaściciel salonu fryzjerskiego w Krakowie. Związany z telewizją TVN. Razem z Tomaszem Schmidt prowadzi program “Ostre Cię­cie” na antenie TTV. Doświadczenie wyniesione z planu skłoniło go do stworzenia oferty szkoleń fryzjerskich, które nie tylko pozwalają fryzjerom na podniesienie kwalifikacji zawodowych, poznanie światowych trendów fryzjerskich, ale i nauczą zarządzanie salonem fryzjerskim. Popularność szkoleń sprawiła, że wspólnie z Tomaszem Schmidt powołali do istnienia akademię fryzjerską WS Academy

Tomasz Schmidt


Absol­went Wyż­szej Szkoły Han­dlu i Usług w Pozna­niu na Wydziale Zarzą­dza­nie i Psy­cho­lo­gii Zarzą­dza­nia. Współ­twórca Fashion Gal­lery w Pozna­niu — miej­sca zrze­sza­ją­cego pro­jekty pol­skich desi­gne­rów. Deko­ra­tor i sty­li­sta wnętrz. Jed­nak od 12 lat jego naj­więk­szą pasją jest fry­zjer­stwo. Zami­ło­wa­nie do kolo­ry­za­cji powo­duje, że czę­sto jest nie­skrom­nie nazy­wany wir­tu­ozem barw. Swój warsz­tat szli­fo­wał w naj­lep­szych aka­de­miach świata — Nowy York, Paryż, Lon­dyn, czy Buda­peszt. Zawo­dowo two­rzy wspólnie z Andrze­jem Wierzbickim. W kwiet­niu 2013 roku roz­po­częła się emi­sja pro­gramu tele­wi­zyj­nego “Ostre Cię­cie”, w któ­rym z Andrze­jem Wierz­bic­kim, stara się po dziś dzień odmie­nić wize­ru­nek pol­skich salo­nów fry­zjer­skich. Współ­twórca Aka­de­mii Fry­zjer­skiej WS Academy.

Dorota Grzelak


Instruktorka marki Kemon z Poznania, na co dzień pracująca w Salonie Maestro. W pracy fryzjera ceni niezależność. Wie, że zawód ten wykonywać może pod każdą szerokością geograficzną. Granice przekracza także we własnym rozwoju zawodowym, stale podnosząc sobie poprzeczkę. Jest dumna ze współpracy ze stylistami, o których kiedyś jedynie czytała w magazynach fryzjerskich. W swojej pracy twórczej wychodzi z założenia, że elegancja tkwi w prostocie. Z aktualnych trendów wybiera te ich elementy, które pasują indywidualnie do konkretnego klienta. Myśli o tym, by klient wyglądał dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale i na co dzień bezproblemowo radził sobie ze swoimi włosami. Z marką Kemon współpracuje od niespełna pięciu lat, a powody tej współpracy są co najmniej dwa – rozwój zawodowy oraz możliwość współpracy z ludźmi, których ceni, nierzadko podziwia, i na pewno lubi. Podkreśla też, że dzięki współpracy z marką Kemon rutyna jest jej obca.

Kamil Skrzypek


Instruktor marki Kemon z Lublina, gdzie prowadzi Salon LOKO. Określa siebie mianem absolutnego perfekcjonisty. W roli Instruktora marki Kemon spełnia się jako nauczyciel, dzieląc się nabytymi umiejętnościami i doświadczeniem. Sam również, dzięki spotkaniom z ludźmi i pracą z innymi Instruktorami, czerpie wiedzę i inspirację dla siebie. W swojej pracy ceni przede wszystkim możliwość bycia niezależnym i kreatywnym. Za konieczne uważa traktowanie każdego klienta w sposób indywidualny. Jego zawodowe plany to ustawiczne dokształcanie i udział w międzynarodowych projektach fryzjerskich. Współpracuje z marką Kemon od początku jej działalności na polskim rynku, aktywnie biorąc udział w szkoleniach i eventach. Produkty Kemon uważa za innowacyjne, o doskonałej jakości, a jednocześnie proste w użytkowaniu. Ceni to, że jako Instruktor ma możliwość pierwszy testować nowości i przenosić włoskie trendy na grunt polski.

Szymon Niemczyński


Swoją drogę w fryzjerstwie rozpoczął w 1996 roku, po zakończeniu szkoły fryzjerskiej. Rzemiosła uczył się u Pani Łucji Rusieckiej, która do dnia dzisiejszego jest dla niego wzorem do naśladowania. W swojej pracy zawodowej przyświeca mu motto, którym cały czas się kieruje : „Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe i tylko otwarty umysł potrafi je pojąć.” Pracując z klientami zawsze bacznie wsłuchuje się w to, czego oczekują i pragną, dokłada do tego swoją wiedzę i umiejętności, aby finalnie osiągnąć pełne zadowolenie osób, które powierzyły mi dbanie o ich wygląd. Ta praca jest wspólnym poszukiwaniem rozwiązań, jest swego rodzaju pełną symbiozą klienta ,fryzjera, wiedzy i umiejętności. Uwielbia balans między formą i kolorem, równowagę między formą użytkową a kreatywnością, takie podejście pozwala mu realizować marzenia klientek. Cały czas pracuje nad swoim warsztatem technicznym stąd systematyczne wizyty w różnych akademiach takich jak: Kemon, Vidal Sassoon Sanrizz, Tony & Guy. Z marką Kemon jest związany od 2009 roku, natomiast jako instruktor od 2010. Prowadzi wraz z żoną Agnieszką salon w samym sercu gdańskiej starówki. Od niedawna prowadzi także Akademię Fryzjerską Szymon Niemczyński, w której realizuje szkolenia dla marki Kemon w zakresie strzyżeń i koloryzacji.

Klaudiusz Iciek


Stylista fryzur, hair treser, instruktor, współpracujący z włoską marką profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów – KEMON. Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem stylistów londyńskiej akademii Vidal Sassoon Tony & Guy. Ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych. Łącząc bogate doświadczenie zawodowe, znakomitą technikę i pasję, za jaką uważa włosy – tworzy stylizacje idealnie dopasowane nie tylko do wizerunku, ale przede wszystkim osobowości klientów. Na co dzień kieruje Claudius Hair Treser Team’em. Razem z Andrzej Kawulokiem prowadzą Kawulok & Claudius Hair Academy. Poza fryzjerstwem jego pasją i pracą jest moda. Znawca trendów, odważnie eksperymentujący w stylach projektuje niebanalne garnitury wyłącznie dla odważnie wyrażających swą osobowość mężczyzn.

Kamil Malinowski


Kamil Malinowski właściciel prężnie rozwijającego się salonu fryzjerskiego w Mrągowie, "Pracowni Fryzjerskiej" w samym sercu mazur. Od pierwszych dni swojej działalności, niezmiennie współpracujący z marką Kemon. Specyfika pracy Kamila oparta jest głównie na ponadczasowej klasyce, która jest czystą i elegancką formą, sprawiającą , że każdy czuje się szykownie i stylowo po wyjściu z salonu. Właściciel Pracowni czynnie uczestniczy w pokazach i szkoleniach fryzjerskich, ponieważ ciągły rozwój i nauka, pogłębiają jego pasję do zawodu, wzmagają kreatywność, a co z tym idzie, również zadowolenie klientów. Świadoma i konsekwentna praca nad sobą sprawiła, że Kamil, już nie tylko jako właściciel salonu, ale również jako instruktor(szkoleniowiec) marki Kemon, dzieli się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem z innymi fryzjerami.

Agnieszka Sendor


Stylistka z wieloletnim doświadczeniem.Pierwsze kroki w zawodzie stawiała pod okiem swojego mistrza ,pasjonatki fryzjerstwa i mistrza polski w koloryzacji. Praca fryzjera daje jej nieskończone możliwości, satysfakcje oraz nietuzinkowość. Od kilku lat prowadzi swoje studio w Krakowie. To znak, że stawiane sobie cele można realizować. Praca instruktora marki Kemon dała Agnieszce niezwykły rozwój pod względem umiejętności, ale również większą świadomość pracy co jest bardzo ważnym elementem w zawodzie stylisty.

Anna Piwnik


Jej spełnieniem zawodowym jest prowadzenie własnego Atelier które znajduje się w Lipsku. Podejmuje wszelkich starań, by rola instruktora mogła podnieść standardy w salonach fryzjerskich. Ceni sobie komunikatywność i nowe znajomości, dzięki którym wymienia się swoim doświadczeniem. Dusza artysty jaka posiada pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia nowych wizerunków. Zawsze osiąga zamierzone cele, dlatego potrafi pokonać każda przeszkodę, która prowadzi ja do sukcesu. 

Angelika Sworek


"Kolory są muzyką dla oczu, dają się zestawiać jak nuty". Te słowa najlepiej oddają sens bycia instruktorem kolorystą marki Kemon. Najważniejsze dla niej jest to, aby dzielić się zdobytą wiedzą i podnosić standardy pracy w salonach fryzjerskich. Praca instruktora niezwykle rozwija i motywuje.Wchodząc na tę ścieżkę,dokłada wszelkich starań by z niej nie zrezygnować przed osiągnięciem wyznaczonego celu. A celem jest jak najlepszy efekt pracy fryzjerów na marce Kemon, na co bez wątpienia pozwala innowacyjność produktów.

Kamila Ćwiklińska


Instruktorka marki Kemon, stylistka z wieloletnim doświadczeniem, właścicielka własnej Pracowni Fryzjerskiej. We fryzjerstwie kieruje się łączeniem osobowości z wyglądem zewnętrznym,dlatego uważa,że bardzo ważnym elementem w pracy fryzjera jest umiejętność słuchania. W swojej pracy każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Uwielbia klasykę, często przeplataną indywidualnymi nieszablonowymi pomysłami. Jako instruktor, dzięki współpracy z marką Kemon dzieli się nabytą wiedza i umiejętnościami pokazując jak w maksymalny sposób wykorzystać technologię i innowacyjność produktów, tym samym starając się podnosić standardy w salonach fryzjerskich. Praca ta daje jej możliwość i motywację do nieustannego rozwijania swojego warsztatu pracy. Uwielbia prace z ludźmi, która dodaje jej energii i motywacji do działania. Jest osobą, która bezustannie wyznacza sobie coraz to nowe cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, dlatego w jej życiu nie ma czasu na nudę.

NEWSLETTER