Serum ACTYVA O2


Linia produktów, których zadaniem jest maksymalne zwiększenie działania  głównych zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów i skóry głowy oraz ich prawidłowe zakończenie. Preparaty O2 są stosowane razem z innymi kuracjami Actyva, w sposób standardowy  lub z użyciem tlenu – co powoduje, że ich działanie  jest jeszcze bardziej skuteczne.

Innowacyjny zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego tlenu


Infuzja tlenowa to nowoczesny zabieg z użyciem tlenu, dzięki któremu zyskujemy nowe spojrzenie na zabiegi pielęgnacji włosów i skóry w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Zabiegi przeprowadzamy zarówno na włosach jak i skórze głowy, ale także na twarzy, ustach czy dekolcie. Preparaty O2 są stosowane razem z innymi kuracjami Actyva.

Widoczne rezultaty


Infuzja tlenowa rewitalizuje włosy, skórę głowy i skórę ciała, powodując efekt liftingu. Po każdej kuracji efekty są coraz bardziej widoczne, zyskujemy, zdrowszy, piękny wygląd. Skóra staje się mocniejsza i widocznie gładsza. Stosowany z poszczególnymi ampułkami pomaga zwiększyć działanie ich aktywnych składników, dzięki czemu kuracja staje się jeszcze bardziej skuteczna.

Moc kwasu hialuronowego

 

Kwasy hialuronowe o małej i dużej masie cząsteczkowej działają synergistycznie i tworzą idealne warunki fizjologiczne dla skóry i włosów, przywracając im młodość i naturalne nawilżenie. Zdrowa skóra głowy jest niezbędna dla pięknych włosów i daje poczucie równowagi, a dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu efekt ten jest jeszcze bardziej widoczny.

6 ml x 12 sztuk

6 ml x 12 sztuk

6 ml x 12 sztuk