Już jest! Nowa linia do pielęgnacji włosów ACTYVABIO!

31.10.2018

Już od poniedziałku 05.11 premierowo - rusza specjalna akcja sprzedażowa na nową linię do pielęgnacji! Zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Opiekunami Marki w celu skorzystania z oferty!


ACTYVABIO to pierwsza linia profesjonalnych, organicznych kosmetyków, posiadają certyfikat Cosmos Organic, wzbogacona o  opatentowaną formułę fitokompleksów, zawierająca do 97% składników pochodzenia naturalnego i do 86% certyfikowanych składników ekologicznych, które zamknięte są w biodegradowalnych opakowaniach.

 

Z której akcji skorzystasz?

 

Kupując z rabatem 60% dowolne produkty ACTYVABIO (przynajmniej po jednej sztuce z każdego asortymentu, zarówno do odsprzedaży, jak i pracy w salonie) za kwotę 2.700 zł brutto po rabacie otrzymasz:
z rabatem 89%: zestaw 50 chusteczek ACTYVABIO niezbędnych do wykonania zabiegu

oraz z rabatem 99%: regał ACTYVABIO, 90 próbek ACTYVABIO oraz zestaw akcesoriów i materiałów marketingowych

 

W drugiej ofercie wystarczy zakupić z rabatem 50%: po dwie sztuki wszystkich produktów ACTYVABIO w małych pojemnościach (200 ml)

aby otrzymać z rabatem 89%: po jednej sztuce wszystkich produktów ACTYVABIO do pracy w salonie (500 lub 750 ml) oraz zestaw 50 chusteczek ACTYVABIO niezbędnych do wykonania zabiegu

oraz z rabatem 99%: 30 saszetek ACTYVABIO oraz zestaw akcesoriów i materiałów marketingowych

 

Oferta obowiązuje od 05 do 29 listopada lub do wyczerpania przygotowanych zestawów!

 

KONTAKT 

powrót do aktualności