Andrzej Kawulok

Dyrektor Artystyczny Marki Kemon

Bielsko-Biała

Kawulok Atelier

Pełen pozytywnej energii zamienia zwyczajne życie w sztukę. Odrzuca szarość codzienności na rzecz kreacji. Wyróżnia go przyjemność tworzenia, przekraczanie ograniczeń wyobraźni. Włosy są dla niego tworzywem, z którego kreuje nową jakość. Długoletnia praca, także z Marką Kemon wpłynęła na jego unikatowy styl, stanowiący połączenie klasyki i nowoczesnej stylizacji. W Kemonie pełni także funkcję szefa stylistów.

Andrzej Wierzbicki

Wrocław

Akademia Wierzbicki&Schmidt

Znany fryzjer-stylista, instruktor fryzjerski marki Kemon, autor przełomowych pomysłów stylizacyjnych i koloryzacyjnych. Od lat związany z Akademią fryzjerską Vidal Sassoon w Londynie. Razem z Tomaszem Schmidt prowadzi program “Ostre Cię­cie” na antenie TTV. Doświadczenie wyniesione z planu skłoniło go do stworzenia oferty szkoleń fryzjerskich. Popularność szkoleń sprawiła, że wspólnie z Tomaszem Schmidt powołali do istnienia akademię fryzjerską WS Academy, która w tej chwili ma dziesięć oddziałów m.in w Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Tomasz Schmidt

Wrocław

Akademia Wierzbicki&Schmidt

Absol­went Wyż­szej Szkoły Han­dlu i Usług w Pozna­niu na Wydziale Zarzą­dza­nie i Psy­cho­lo­gii Zarzą­dza­nia. Deko­ra­tor i sty­li­sta wnętrz. Jed­nak od 17 lat jego naj­więk­szą pasją jest fry­zjer­stwo. Zami­ło­wa­nie do kolo­ry­za­cji powo­duje, że czę­sto jest nie­skrom­nie nazy­wany wir­tu­ozem barw. Swój warsz­tat szli­fo­wał w naj­lep­szych aka­de­miach na całym świecie. W 2013 roku roz­po­częła się emi­sja pro­gramu “Ostre Cię­cie”, w któ­rym z Andrze­jem Wierz­bic­kim, stara się po dziś dzień odmie­nić wize­ru­nek pol­skich salo­nów fry­zjer­skich. Współ­twórca Aka­de­mii Fry­zjer­skiej WS Academy, która jest najdynamiczniej rozwijającą się instytucją szkoleniową w Europie.

Dorota Grzelak

Poznań

Akademia Wierzbicki&Schmidt

W pracy fryzjera ceni niezależność. Przekracza granice we własnym rozwoju zawodowym, stale podnosząc sobie poprzeczkę. Jest dumna ze współpracy ze stylistami, o których kiedyś jedynie czytała w magazynach fryzjerskich. W swojej pracy twórczej wychodzi z założenia, że elegancja tkwi w prostocie. Z aktualnych trendów wybiera te ich elementy, które pasują indywidualnie do konkretnego klienta. Myśli o tym, by klient wyglądał dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale i na co dzień bezproblemowo radził sobie ze swoimi włosami.

Kamil Malinowski

Mrągowo

Pracownia Fryzjerska K.Malinowski

Specyfika jego pracy oparta jest głównie na ponadczasowej klasyce, która jest czystą i elegancką formą, sprawiającą , że każdy czuje się szykownie i stylowo po wyjściu z salonu. Właściciel Pracowni czynnie uczestniczy w pokazach i szkoleniach fryzjerskich, ponieważ ciągły rozwój i nauka, pogłębiają jego pasję do zawodu, wzmagają kreatywność, a co z tym idzie, również zadowolenie klientów. Świadoma i konsekwentna praca nad sobą sprawiła, że już nie tylko jako właściciel salonu, ale również jako instruktor marki Kemon, dzieli się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem z innymi fryzjerami.

 

Kamil Skrzypek

Lublin

LOKO

Określa siebie mianem absolutnego perfekcjonisty. W swojej pracy ceni przede wszystkim możliwość bycia niezależnym i kreatywnym. Za konieczne uważa traktowanie każdego klienta w sposób indywidualny. Jego zawodowe plany to ustawiczne dokształcanie i udział w międzynarodowych projektach fryzjerskich. Produkty Kemon uważa za innowacyjne, o doskonałej jakości, a jednocześnie proste w użytkowaniu. Ceni to, że jako Instruktor ma możliwość pierwszy testować nowości i przenosić włoskie trendy na grunt polski.

Arkadiusz Bar

Przemyśl

Salon fryzjerski A. Bar 

„Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną”- tym mottem kieruję się podczas swojej pracy. Jako profesjonalista ceni sobie technologię i jakość, którą zapewnia marka Kemon. Z natury jest optymistą. Dla niego każdy jego klient jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też fryzjerstwo jest jego pasją.

Klaudiusz Iciek

Kraków

Claudius Hair Treser / Claudius Sccisors

Łącząc bogate doświadczenie zawodowe, znakomitą technikę i pasję, za jaką uważa włosy – tworzy stylizacje idealnie dopasowane nie tylko do wizerunku, ale przede wszystkim osobowości klientów. Oprócz tego ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych.

Poza fryzjerstwem jego pasją i pracą jest moda. Znawca trendów, odważnie eksperymentujący w stylach projektuje niebanalne garnitury wyłącznie dla odważnie wyrażających swą osobowość mężczyzn.

 

Angelika Sworek

Buk

Pracownia fryzjerska A. Sworek

"Kolory są muzyką dla oczu, dają się zestawiać jak nuty". Te słowa najlepiej oddają sens bycia instruktorem kolorystą marki Kemon. Najważniejsze dla niej jest to, aby dzielić się zdobytą wiedzą i podnosić standardy pracy w salonach fryzjerskich. Praca instruktora niezwykle rozwija i motywuje. Wchodząc na tę ścieżkę,dokłada wszelkich starań by z niej nie zrezygnować przed osiągnięciem wyznaczonego celu. A celem jest jak najlepszy efekt pracy fryzjerów marką Kemon, na co bez wątpienia pozwala innowacyjność produktów.

Kamila Ćwiklińska

Nowe Miasto Lubawskie

Pracownia fryzjerska K.Ćwiklińska

We fryzjerstwie kieruje się łączeniem osobowości z wyglądem zewnętrznym, dlatego uważa, że bardzo ważnym elementem w pracy fryzjera jest umiejętność słuchania. Uwielbia klasykę, często przeplataną indywidualnymi nieszablonowymi pomysłami. Praca w Kemonie daje jej możliwość i motywację do nieustannego rozwijania swojego warsztatu pracy. Ceni sobie prace z ludźmi, która dodaje jej energii i motywacji do działania. Jest osobą, która bezustannie wyznacza sobie coraz to nowe cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, dlatego w jej życiu nie ma czasu na nudę.

Magdalena Modrzejewska

Gdańsk

ModrzejewskAcademy

Kreowanie fryzur oraz wizerunku jest jej pasją, którą stara się zsynchronizować indywidualnie dla każdego klienta. Swoją wiedzę ciagle poszerza o nowe doświadczenia i technologie aby świadomość tworzenia była na najwyższym poziomie. Uwielbia prostotę i klasykę. Koloryzacje szczególnie blondy to jej as w rekawie

Bartłomiej Bożek

Sandomierz 

Pasjonat perfekcyjnego strzyżenia. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął już jako nastolatek, a następnie rozwijał swoje umiejętności pod okiem nauczycieli m.in. Krzysztofy Paszek i Anny Majos. Doświadczenie, które sprawia, że nożyczki w jego dłoniach tworzą nietuzinkowe fryzury, zdobywał w największych miastach w Polsce. Najważniejsze w pracy instruktora marki Kemon jest przekazywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności innych fryzjerów. Bartek ceni sobie możliwość ciągłego poszerzania własnych horyzontów.

Adriana Królik

Elbląg

Fryzjerstwo zmieniło jej życie nieodwracalnie. Schowała dyplom magistra do szuflady i zaczęła podążać za pasją spełniając swoje marzenia. Poznając tajniki zawodu zobaczyła jak ogromne ma możliwości rozwoju. Sukcesy zawodowe w błyskawicznym tempie wyróżniły ją na rynku fryzjerskim. Wydobyć piękno z każdej klientki - to główne zadanie każdego dnia pracy jako stylisty fryzur. Z wyczuciem spełnia oczekiwania kobiet, których marzeniem są piękne włosy. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o stylizowanie i upinanie długich włosów, z tą umiejętnością po prostu się urodziła. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach w kraju i za granicą. Stylizuje fryzury w konkursach piękności ( Miss Polski, Miss Supranational ), pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz tworzy autorskie kolekcje upięć ślubnych i wieczorowych.

Karolina Ratajak

Poznań

Swoje umiejętności nabyła pod okiem doświadczonych specjalistów branży fryzjerskiej. Regularnie uczestniczy w wielu szkoleniach i pokazach fryzjerskich. Jest osobą otwartą i lubi wyzwania. Posiada doskonałe wyczucie stylu i estetyki, które przenosi na pracę z klientami. W marce Kemon pełni rolę kolorysty. Wykonuje swoją prace solidnie i na najwyższym poziomie. W życiu codziennym uwielbia gotować i poświęcać się swojej dodatkowej pasji związanej z hodowlą psów. Poza tym interesuje się fotografią i architekturą wnętrz. To silna, niezależna i zwariowana kobieta, która radzi sobie z każdą kryzysową sytuacją.

Adrian Hryszko

Białystok

Hryszko Hair&Beauty

Adrian jako fryzjer kieruje się potrzebami i zadowoleniem klienta. Napędza go miłość do zawodu co da się zaobserwować w jego codziennej pracy. W życiu zawodowym inspiruje się naturą tworząc piękno współczesnej kobiety na fundamentach naturalnych kosmetyków. Doświadczenie fryzjerskie zdobywał zarówno w Polsce jak i zagranicą.  Przed stworzeniem własnego salonu w rodzinnym Białymstoku, przez lata uznawany był za jednego z najlepszych polskich fryzjerów w Sztokholmie (Szwecja).

Przemek Brzozowski

Łódź

Pasjonat nożyczek, trendów i stylizacji. Fryzjerstwem zajmuje się od 8 lat a doświadczenie zdobywał w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. Swoje umiejętności podnosi nie tylko dzięki licznym kursom (m.in. Sassoon, Londyn) ale i w codziennej pracy w WS Academy Wierzbicki&Schmidt. Laureat licznych konkursów, w tym Kreator Poznań czy Trend Vission Warszawa.