#Actyva

nowa linia produktów Actyva do stylizacji włosów

zachowuje naturalne piękno i zdrowie
do wszystkich rodzajów włosów oraz skóry

przywraca równowagę odżywczą
do włosów przesuszonych lub suchych

ujarzmia, wygładza, gwarantuje kontrolę
do włosów kręconych i nieposłusznych

wzmacnia, chroni, utrzymuje intensywność i blask koloru
do włosów farbowanych

nadaje puszystość, teksturę i objętość
do włosów cienkich i delikatnych

utrzymuje spójność włókien włosowych mimo upływu czasu
do włosów starszych, osłabionych i uszkodzonych

oczyszcza, przywraca równowagę, daje ukojenie
do problematycznej skóry głowy

zapobiega utracie włosów i zachowuje ich zdrowie
do włosów z tendencją do wypadania

chroni, odżywia i nawilża
do włosów i skóry wystawionych na działanie promieni słonecznych

Rytuały

 

Współcześni klienci są wymagający, świetnie poinformowani i  coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Oczekują indywidualnie dopasowanych usług wysokiej jakości, nawiązania dobrej relacji oraz profesjonalnej porady eksperta. Rytuały Actyva zostały stworzone właśnie z myślą o zapewnieniu kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Prosta, podzielona na cztery kroki metoda ułatwia przeprowadzenie każdego z rytuałów. Diagnoza włosów, indywidualna oferta, profesjonalny masaż oraz sprawdzenie rezultatów to filary dobrej komunikacji i rozwoju salonu fryzjerskiego.

Cienka linia

pomiędzy nauką a naturą


Z myślą o kosmetykach Actyva tworzymy idealne połączenie tradycji i innowacji tak, aby łączyć funkcjonalność nauki i delikatność natury. W naszych laboratoriach nieprzerwanie trwają badania alternatywnych i innowacyjnych surowców. Ich celem jest powstanie jak najbardziej zrównoważonych produktów, w zgodzie z naturą bez utraty ich wysokiej skuteczności.

Historia

 

Actyva powstała w Umbrii, w górnej dolinie Tybru jako ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji włosów, przeznaczona do użytku w salonach fryzjerskich. Kuracje i zabiegi o najwyższym standardzie jakości zapewniają firmie rozwój i wyróżniają ją na tle innych przedsiębiorstw obecnych na rynku. Zarówno dzisiaj, jak i w 1978 roku Actyva łączy naukę i naturę w służbie piękna, nieprzerwanie poszukując idealnej synergii między naturalnymi składnikami a technologicznie zaawansowanymi surowcami. Wspierana przez markę Kemon i jej 50-letnie doświadczenie na rynku profesjonalnych produktów fryzjerskich Actyva urosła do rangi światowej linii kosmetyków stosowanych i sprzedawanych w  najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w ponad 15 krajach na całym świecie.

Wartości

 

NAUKA I NATURA

Actyva stosuje ponad 40 składników pochodzenia naturalnego. W oparciu o najnowsze kosmetyczne badania naukowe składniki dobrano tak, aby dbać zarówno o skórę głowy i włosy, jak i o środowisko.

 

URODA I DOBRE SAMOPOCZUCIE

Zdrowa skóra głowy oraz zdrowe włosy stanowią esencję naturalnego piękna kobiety. Z tego powodu nasze profesjonalne kuracje zostały tak zaprojektowane, aby uwydatnić to piękno

 

NATYCHMIASTOWA SKUTECZNOŚĆ

Produkty Actyva są opracowywane tak, aby przy wyjątkowo delikatnym działaniu zapewniały natychmiast widoczne efekty.

 

MADE IN ITALY

Actyva to linia stworzona, rozwinięta i wyprodukowana we Włoszech. Od 1978 roku wszystkie nasze kosmetyki są produkowane w zakładach Kemon w San Giustino, w Umbrii, nazywanej zielonym sercem Włoch.

Pomiędzy nauką a naturą

 

„Cienka linia pomiędzy nauką a naturą” to obecna myśl przewodnia, która kieruje naszymi badaniami. W 2016 roku firma zdobyła trzy kolejne certyfikaty, które mocno wyróżniają ją na tle konkurencyjnych marek.

Czytaj więcej
Odtwórz film