Acqua Micellare

Woda micelarna

Zabieg detoksykujący

Linia nawilżająca

Delikatny szampon oczyszczający

Balsam nawilżający i zmiękczający

Linia nawilżająco – odżywcza

Szampon nawilżający i zmiękczający

Maska nawilżająca i zmiękczająca

Linia do pielęgnacji ciała

Nawilżający i zmiękczający żel do mycia ciała

Nawilżające i zmiękczające mleczko do ciała

Natural Born Beauty

 

Actyvabio to naturalne i ekologiczne produkty o zrównoważonym składzie, stworzone w zgodzie z naturą oraz z myślą o pięknych i zdrowych włosach.

To pierwsza linia profesjonalnych, organicznych kosmetyków, posiadająca certyfikat Cosmos Organic, wzbogacona o  opatentowaną formułę fitokompleksów, zawierająca do 97% składników pochodzenia naturalnego i do 86% certyfikowanych składników ekologicznych, które zamknięte są w opakowaniach z recyklingowanego plastiku.

Odtwórz film

Kluczowe składniki i zapach


Wybraliśmy cztery rośliny ze względu na ich właściwości zmiękczające i kojące:

Dziewannę

Kocankę

Len

Rumian żółty

 

Na bazie tych roślin firma Kemon opatentowała Velian Complex®. Dzięki nim wykazano, że „specyficzne mieszanki tych ekstraktów uzyskanych z roślin uprawianych przez Kemon [...] posiadają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwutleniające”.

Obecnie Velian Complex jest głównym składnikiem produktów ACTYVABIO, charakteryzujących się kojącymi i ochronnymi właściwościami antyoksydacyjnymi.

Zapach produktów ACTYVABIO – w 100% pochodzenia naturalnego – został zakwalifikowany do certyfikacji Cosmos. Zawiera nuty kwiatowe, owocowe i cytrusowe.

Opakowania

Opakowania ACTYVABIO, butelki i etykiety, wykonane są z surowców uzyskanych z używanego tworzywa sztucznego, recyklingowanego PET.