AVALON#19!

28.09.2018

Premiera kolekcji już 7 października podczas pokazu w Serocku! A póki co, zdradzamy rąbek tajemnicy i prezentujemy kilka zdjęć najnowszych trendów!


Kolekcja łączy dwa nurty, które w skrócie prezentujemy poniżej.

Będzie modowo, odważnie i kobieco!

Tych którzy nie zdążyli zakupić biletu na premierowy pokaz, zapraszamy już 7 października do śledzenia naszego funpage'a na Facebooku!

 

 

Odsłona salonowa/ klasyczna  - w tej odsłonie bazujemy na klasycznych formach ubrania. Stawiamy na elegancję i ponadczasowość, którą ukazaliśmy w sesji zdjęciowej stawiając na minimalizm i monochromatyczne sylwetki. Nie stronimy od kolorów i wzorów, które opanowują obecnie rynek mody. Nie boimy się łączyć ze sobą różnych wzorów.

Kobieta w salonowej odsłonie może korzystać z naszych inspiracji na co dzień, a przy tym podkreślać swój unikalny styl oparty na tradycji połączonej z nowoczesnością.

Jest silna, lubi wyzwania, jest świadoma swojego piękna i kobiecości, lubi być w centrum uwagi i stawiać na swoim - ona zawsze wygrywa.  

 

Odsłona awangardowa - skupiliśmy się na panujących obecnie światowych trendach na rynku mody, szukaliśmy ciekawej i przerysowanej formy stworzonej z warstw, kształtów i falban. 

Moda jest formą sztuki i taką ją tutaj ukazujemy. Kształt, kolor, tekstura inspirują i pozwalają przekraczać kolejne granice wyobraźni. Po ubrania sięgnęliśmy głównie z naszego rodzimego rynku Młodych Projektantów i Adeptów Sztuki, dzięki czemu nasza kolekcja jest niepowtarzalna.  

powrót do aktualności