Dbamy o oceany! Poznaj naszą najnowszą akcję!

02.06.2020

Czy wiesz co można wyprodukować z ośmiu plastikowych butelek wyłowionych z dna oceanu? Na przykład piękną ekologiczną kosmetyczkę! Sprawdź szczegóły promocji i poznaj naszą niesamowitą nowość!


Zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi jest jednym z kluczowych globalnych wyzwań, ponieważ one jako pierwsze trafiają do mórz i oceanów.

Obecnie w oceanach pływa 5 miliardów ton plastiku i co roku pojawia się w nich kolejne 8 milionów, co stanowi 85% odpadów morskich.

 

Marka Kemon za pośrednictwem sprzedaży produktów linii Actyva, w trosce o czystość naszych wód, proponuje kosmetyczkę wykonaną ze specjalnego materiału: jest to rodzaj tkaniny pochodzącej z recyklingu plastikowych butelek odzyskanych przez morze.

 

Produkt ten jest symbolem walki o zrównoważony rozwój i naszym wkładem w czystsze morza.

Posiada estetyczną i minimalistyczną grafikę o tematyce morskiej oraz nadrukowany komunikat: „Byłam 8 plastikowymi butelkami w morzu…”

 

Celem jest przekazanie zaangażowania firmy Kemon w ochronę środowiska oraz uświadomienie fryzjerom i klientom salonów tej ważnej kwestii.

 

Jak zdobyć naszą kosmetyczkę ?

 

Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej akcji sprzedażowej na produkty linii ACTYVA dostępnej u Regionalnych Opiekunów Marki.

 

Zapytaj ich o szczegóły promocji - DBAMY O OCEANY.

 

KONTAKT

powrót do aktualności