Już jest! Nowa linia do pielęgnacji włosów ACTYVABIO!

31.10.2018

Actyvabio to naturalne i ekologiczne produkty o zrównoważonym składzie, stworzone w zgodzie z naturą oraz z myślą o pięknych i zdrowych włosach.


ACTYVABIO to pierwsza linia profesjonalnych, organicznych kosmetyków, posiadają certyfikat Cosmos Organic, wzbogacona o  opatentowaną formułę fitokompleksów, zawierająca do 97% składników pochodzenia naturalnego i do 86% certyfikowanych składników ekologicznych, które zamknięte są w biodegradowalnych opakowaniach.

 

Kluczowe składniki i zapach


Wybraliśmy cztery rośliny ze względu na ich właściwości zmiękczające i kojące:

 

Dziewannę

Kocankę

Len

Rumian żółty

 

Na bazie tych roślin firma Kemon opatentowała Velian Complex®. Dzięki nim wykazano, że „specyficzne mieszanki tych ekstraktów uzyskanych z roślin uprawianych przez Kemon [...] posiadają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwutleniające”.

 

Obecnie Velian Complex jest głównym składnikiem produktów ACTYVABIO, charakteryzujących się kojącymi i ochronnymi właściwościami antyoksydacyjnymi.

Zapach produktów ACTYVABIO – w 100% pochodzenia naturalnego – został zakwalifikowany do certyfikacji Cosmos. Zawiera nuty kwiatowe, owocowe i cytrusowe.

 

powrót do aktualności