Kemon stylizuje do lookbooka Macieja Zienia!

12.06.2019

Współpraca z jednym z najlepszych projektantów mody w Polsce nabiera tempa! Maciej Zień zaprosił markę Kemon do współpracy przy sesji zdjęciowej do swojego najnowszego lookbooka kolekcji The Beatles! Efekty sesji ujrzały już światło dzienne, a stylizacje czekają by znaleźć się w Waszych szafach!


Projektant zaprezentował właśnie najnowszy lookbook kolekcji na bieżący sezon. We współpracy z fotografem Maciejem Nowakiem i modelką Anną Sakowicz, powstały piękne fotografie, które oprócz wspaniałej prezentacji kreacji, posiadają ogromną wartość artystyczną. Na ujęciach można dostrzec lekkość i zwiewność tkanin oraz przyjrzeć się detalom projektów. 

Uzupełnieniem całości jest stylizacja włosów autorstwa instruktorki marki Kemon - Kamili Ćwiklińskiej.

 

Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji był kultowy zespół The Beatles. Maciej Zień połączył charakterystyczny styl muzyków i trendy panujące w czasach świetności bandu, w latach 60. i 70. XX wieku, z nowoczesnymi rozwiązaniami i elementami street style’u. Różnorodność barw, szlachetne tkaniny i ręcznie tkane wzory to tylko niektóre elementy wykorzystane w kolekcji „The Beatles”. Dominują w niej charakterystyczne dla projektanta sukienki koktajlowe i wieczorowe. W kolekcji nie zabrakło jednak takich elementów jak dzwony, golfy i szerokie rękawy oraz interpretacji garnituru smokingowego, znaku rozpoznawczego zespołu.

 

Włosy - instruktorka marki Kemon - Kamila Ćwiklińska

Stylizacja - Mateusz Opaciński

Zdjęcia - Maciej Nowak

Modelka - Anna Sakowicz

Makeup - Justyna Sienkiewicz (Neo Makeup)

 

stylizacje dostępne w sklepie internetowym http://zien.pl/kategoria/ubrania/ 

powrót do aktualności