Lunex Colorful – nowa odsłona!

30.06.2017

Krem koloryzujący o kwasowym odczynie pH, który odżywia i rozświetla włosy. Doskonały do wzmocnienia koloru pasm lub do całkowitej koloryzacji tlenionej lub wcześniej farbowanej podstawy włosów.


Paleta kolorów obejmuje 12 odcieni, w tym 8 jaskrawych kolorów, 3 pastelowe i 1 Clear – neutralna baza modulująca i łagodząca jaskrawość tonów.

 

Lunex Colorful tworzy jaskrawe lub pastelowe tony na tlenionych lub farbowanych włosach. Jaskrawość i trwałość rezultatów zależy od kondycji włosów: im bardziej porowate są włosy, tym lepsze wnikanie pigmentu i bardziej intensywny kolor. Rezultat może się różnić między odcieniami oraz w zależności od poziomu bazy, co pokazano na diagramie kolorystycznym. Wszystkie kolory Lunex Colorful osiągają najlepsze przełożenie koloru na włosach rozjaśnionych o 8–10 poziomów, z wyjątkiem odcienia grey (szary), dla którego najlepszą podstawą jest poziom 9 i blue (niebieski) z najlepszą podstawą o poziomie 10. Jaskrawe kolory utrzymują się do około 10 myć, natomiast pastelowe do 2–4 myć. Patrz tabela. Kolory Lunex Colorful stają się coraz mniej intensywne z każdym myciem. Pozostały kolor zachowuje swój pierwotny ton bez niechcianych rezultatów.

 

Pojemność:

125 ml

 

Właściwości:

DELIKATNA RECEPTURA

NIEZWYKLE DŁUGOTRWAŁE REZULTATY

SZYBKA USŁUGA

PRODUKT GOTOWY DO UŻYCIA

JASKRAWE I LŚNIĄCE KOLORY

NIEZAWODNE REZULTATY

NIE KAPIE

DZIAŁA SYNERGETYCZNIE Z PRODUKTAMI LUNEX SYSTEM

NAJWYŻSZA EKSPRESJA KOLORÓW I TRWAŁOŚĆ NA TLENIONEJ PODSTAWIE

RÓŻNORODNOŚĆ KOLORÓW

ODCIENIE MOŻLIWE DO ZMIESZANIA W CELU OSIĄGNIĘCIA

SPERSONALIZOWANYCH REZULTATÓW

KOLOR MIESZANKI ODPOWIADA KOLOROWI, KTÓRY OTRZYMUJESZ NA WŁOSACH

 

 

powrót do aktualności