Strefa czystego powietrza w salonach partnerskich Kemon!

11.03.2020

Bądź świadomy i oddychaj bezpiecznie! Często nie zdajemy sobie sprawy jak duże zanieczyszczenia powstają podczas codziennej pracy w salonie fryzjerskim. Wzięliśmy to pod lupę i doradzamy jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem!


W każdym salonie fryzjerskim - w Twoim także - występują opary chemii fryzjerskiej, aerozoli a przede wszystkim wszechobecny pył włosowy. Każdy z tych czynników ma bezpośredni - negatywny wpływ - na nasz nastrój, zdolność koncentracji, wydajność w pracy i zdrowie - nie tylko nasze, ale także naszych pracowników oraz klientów.

 

Postaraj się to zmienić!

 

Pamiętaj,  że aby bezpiecznie oddychać nie wystarczy zamykanie okien czy włączenie klimatyzacji.


Innowacyjna technologia obecna na rynku skutecznie radzi sobie z zanieczyszczeniami powietrza i pozwala nam odetchnąć pełną piersią.

 

W związku z tym do naszej oferty wprowadzamy dwa urządzenia, które mają za zadanie poprawić jakość powietrza oraz zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo osobom przebywającym w salonie.

 

Oczyszczacze IOXY SMOG ZERO - oczyszczą Twój salon z bakterii, wirusów, roztoczy, zarodników, zanieczyszczeń chemicznych, ciążliwych zapachów, pyłów oraz kurzu!

 

Wybierz jedno z dwóch urządzeń do Twojego salonu!

Nie wiesz, który oczyszczacz będzie dla Ciebie idealny?

Skontaktuj się z Regionalnym Opiekunem Marki Kemon!

 

KONTAKT

 

powrót do aktualności