VELIAN COMPLEX - innowacyjny składnik, niezbędny we współczesnej koloryzacji włosów!

05.08.2020

Koloryzacja na miarę dzisiejszych czasów! Dowiedź się dlaczego Cramer Color System to słuszny wybór i jak w prosty sposób gwarantuje nie tylko nieskazitelne rezultaty, ale także wysoce skuteczną pielęgnację i ochronę skóry głowy!


Kultowa koloryzacja Cramer Color jest znana w świecie fryzjerskim nie od dziś i nie od dziś zasłużyła sobie na miano najlepszej koloryzacji na świecie.

Kiedy myślicie, że lepiej już być nie może przychodzimy my - i tworzymy dodatkową formułę Cramer Color ton w ton, która w znaczny sposób poszerza wachlarz usług w salonie, pozwala na nieskończenie szeroki wybór kolorystyczny, a co najważniejsze - dodatkowo silnie pielęgnuje nasze włosy i chroni skórę głowy!

 

W swoim składzie pochwalić się może kilkoma kluczowymi, zbawiennymi składnikami, natomiast my przyjrzyjmy się bliżej kompleksowi roślinnemu VELIAN COMPLEX.

 

Marka Kemon stopniowo wprowadza ten składnik do produktów nie tylko pielęgnacyjnych czy stylizacyjnych, ale teraz także do koloryzacji.

 

Czym jest VELIAN COMPLEX i dlaczego jest niezbędny podczas koloryzacji włosów ?

 

 

VELIAN COMPLEX – CZYLI OCHRONA RÓWNIEŻ DLA SKÓRY GŁOWY

W 2006 roku przekształciliśmy 20 hektarów ziemi na umbryjskich wzgórzach w pobliżu naszej fabryki w uprawy organiczne.

 

W ten sposób rozpoczęliśmy zakrojone na szeroką skalę eksperymenty z użyciem roślin w naszym „laboratorium na świeżym powietrzu” – działalność badawczą, która trwa po dziś dzień i przyniosła niespotykane wcześniej w kosmetyce efekty.

 

Po długim okresie badań wyselekcjonowaliśmy cztery rośliny z uwagi na ich właściwości zmiękczające i łagodzące. Wywodzą się one z tego obszaru, są rustykalne i odporne, nie potrzebują dużej ilości wody i są uprawiane zgodnie z technikami uprawy organicznej w naszym Open Lab.

 

Velian Complex to połączenie:

 

•  dziewanny (Verbascum densiflorum): o właściwościach łagodzących,

 

•  kocanki (Helichrysum italicum): o właściwościach kojących i odświeżających,

 

•  lnu (Linum usitatissimum): o właściwościach ochronnych i zmiękczających,

 

•  rumianu żółtego (Anthemis tinctoria): o właściwościach przeciwutleniających.

 

W ten sposób powstała opatentowana mieszanka ekstraktów roślinnych, będąca wynikiem badań naukowych prowadzonych na szeroką skalę przez Kemon we współpracy z Vivacell Biotechnology (Denzlingen, Niemcy) oraz uniwersytetem miasta Ferrary.

 

Nowy Cramer Color System został wzbogacony o ten drogocenny składnik, dzięki czemu znacznie wzmocniono jego działanie ochronne wobec skóry głowy w trakcie całego zabiegu koloryzacji.

Teraz stwierdzenie koloryzacja i pielęgnacja w jednym - nabrało zupełnie nowego wymiaru, ekskluzywnego i wysoce skutecznego.

 

Wypróbuj nasz nowy produkt i przekonaj się sam!

Zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Opiekunem Marki w celu poznania aktualnej oferty na Cramer Color System.

 

 

powrót do aktualności