We włoskim stylu!

22.02.2018

Kuracje dla różnych rodzajów włosów i najwyższej jakości zabiegi, połączenie nauki i natury oraz 50-letnie doświadczenie na rynku profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Takimi sukcesami może poszczycić się włoska, profesjonalna marka fryzjerska Kemon.


Pierwsze profesjonalne kosmetyki Kemon do pielegnacji włosów, stworzone w Umbrii, w górnej dolinie Tybru trafiły do salonów fryzjerskich w 1978 roku. Głównym przesłaniem marki było połączenie natury z nauką, szukanie równowagi między naturalnymi składnikami, a technologicznie zaawansowanymi surowcami. Po 50 latach marka Kemon jest sprzedawana w prestiżowych salonach fryzjerskich w ponad 15 krajach na świecie. Natura i Nauka - w linii Actyva Kemon znajdziemy aż 40 składników pochodzenia naturalnego. Dobrano je tak, by dawały natychmiastowe rezultaty, a przy tym dbały zarówno o włosy jak i skórę głowy oraz były przyjazne dla środowiska. Kompleksowe działanie mają również profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich. Wspierają nie tylko piękno włosów, ale też nasze dobre samopoczucie. Podczas wszystkich kuracji produkty marki są dobierane tak, by dawały natychmiastowe efekty.

 

Z myślą o salonach fryzjerskich, fryzjerzy to artyści, dzięki którym kosmetyki Kemon nabierają mocy. Dlatego marka od samego pczątku wspierała usługi stylistów w salonach i pomagała im budować zaufanie klientów. Kolor włosów to podstawa a o tym, czy kolor włosów jest piękny i lśniący w dużej mierze zależy od stanu zdrowia włosów. Tylko zdrowe i chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi włosy, odzwierciedlają blask i intensywność barwy. Tylko zdrowa i nienaruszona łuska włosa w pełni wzmacnia jego kolor. Z kolei intensywny blask zależy od tego czy łuski są domknięte. Dzięki temu światło może się od nich odbijać pod odpowiednim kątem. Do pielęgnacji włosów farbowanych Kemon oferuje linię Actyva Colore Brillante, która dba o intensywność, blask i trwałość koloru.

 

WYKONUJĄC W MARCU USŁUGĘ KOLORYZACJI W WYBRANYCH SALONACH WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z MARKĄ KEMON, MOŻESZ OTRZYMAĆ SZAMPON DO WŁOSÓW FARBOWANYCH W PREZENCIE. LISTA WSZYSTKICH SALONÓW ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE SALONY.

 

 

 

powrót do aktualności