Z ekologią i produktami Kemon na co dzień

30.04.2018

Produkty marki Kemon posiadają certyfikaty świadczące o ich najwyższej jakości. Love Nature, Icea Vegan oraz Green PE - co to właściwie oznacza dla nas i dla naszych włosów?


Rośnie świadomość konsumentów i zaczynamy coraz bardziej zwracać uwagę nie tylko na to co jemy, ale także na to co nakładamy na nasze ciało i włosy, a tym samym coraz więcej oczekujemy od stosowanych kosmetyków. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, produkty marki Kemon są od lat gwarancją jakości i uzyskują bardzo ważne dla ekologii i środowiska certyfikaty. 

 

Certyfikaty przyznane produktom linii Actyva do pielęgnacji włosów oraz produktom z linii do stylizacji AND marki Kemon:

 

LOVE NATURE

Jest to certyfikat ustanowiony z myślą o ochronie środowiska i zdrowia konsumenta.

Produkty oznakowane LOVE NATURE nie zawierają składników, które mimo ze są dozwolone do użycia w kosmetykach, mogą być szkodliwe.

 

ICEA VEGAN

Certyfikat świadczący o tym, że w składzie kosmetyków nie zostały użyte żadne substancje lub środki pomocnicze pochodzenia zwierzęcego i/lub GMO.

 

GREEN PE

Certyfikat dotyczący opakowań - produkty oznaczone tym certyfikatem są wykonane z nadającego się do recyklingu materiału Green PE.

 

 

Stylizacja http://kemon.pl/and2

Pielęgnacja http://kemon.pl/actyva-strona-linii

 

 

 

 

 

powrót do aktualności