Kamila Ćwiklińska

Color Guide Kemon

Nowe Miasto Lubawskie

Pracownia fryzjerska K.Ćwiklińska

We fryzjerstwie kieruje się łączeniem osobowości z wyglądem zewnętrznym, dlatego uważa, że bardzo ważnym elementem w pracy fryzjera jest umiejętność słuchania. Uwielbia klasykę, często przeplataną indywidualnymi nieszablonowymi pomysłami. Praca w Kemonie daje jej możliwość i motywację do nieustannego rozwijania swojego warsztatu pracy. Ceni sobie prace z ludźmi, która dodaje jej energii i motywacji do działania. Jest osobą, która bezustannie wyznacza sobie coraz to nowe cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, dlatego w jej życiu nie ma czasu na nudę.

Adrian Hryszko

Color Guide Kemon

Białystok

Hryszko Academy

Adrian jako fryzjer kieruje się potrzebami i zadowoleniem klienta. Napędza go miłość do zawodu co da się zaobserwować w jego codziennej pracy. W życiu zawodowym inspiruje się naturą tworząc piękno współczesnej kobiety na fundamentach naturalnych kosmetyków. Doświadczenie fryzjerskie zdobywał zarówno w Polsce jak i zagranicą.  Przed stworzeniem własnego salonu w rodzinnym Białymstoku, przez lata uznawany był za jednego z najlepszych polskich fryzjerów w Sztokholmie (Szwecja).

Jarosław Mrówczyński

Cut Guide Kemon

Poznań

Polska Akademia Fryzjerstwa

 Jego decyzja o byciu fryzjerem została podjęta dosyć spontanicznie. W  wieku młodzieńczym interesował  się sztukami walki jednak w ostateczności wybrał zamiłowanie do włosów. Podczas zdobywania wiedzy w szkole zawodowej skupił się na praktycznym podejściu do zawodu, dodatkowo dokształcał się indywidualnie w ramach intensywnych  szkoleń. W stosunkowo krótkim czasie osiągnął zawodowy sukces i został edukatorem.  Propaguje fryzjerstwo oparte o techniczne umiejętności i precyzję działania. Nożyczki w rękach Jarka stają się profesjonalnym skalpelem, z chirurgiczną precyzją dokonuje rzeczy niemożliwych. Najważniejsze w jego pracy jest świadome (geometryczne) podejście do strzyżenia. Absolwent prestiżowej  Sassoon Academy w Londynie. W wolnym czasie uwielbia wędkować i chłonąć piękno otaczającej przyrody.

 

Wioleta Dembowska

Bielsk Podlaski

Violeta Hair Artist Studio

 

Od 2022 roku Instruktorka Marki Kemon z zakresu szkoleń z koloryzacji. Od 10 lat prowadzi własny salon fryzjerski w Bielsku Podlaskim. Na swoim koncie ma liczne szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą, m.in. kilkudniowe szkolenie z koloryzacji w Barcelonie, liczne kursy w Polsce, praca przy pokazach fryzjerskich i pokazach mody, m.in. dla Macieja Zienia, ukończone szkolenie z Akademią Vidal Sassoon z zakresu strzyżeń. Zamiłowanie do fryzjerstwa szybko okazało się jej życiową pasją, którą wykonuje z niezwykłą starannością i precyzją.

 

Kamil Skrzypek

Cut Guide Kemon

Lublin

LOKO

W swojej pracy ceni przede wszystkim możliwość bycia niezależnym i kreatywnym. Traktuje każdego klienta w sposób indywidualny. Produkty Kemon uważa za innowacyjne, o doskonałej jakości, a jednocześnie proste w użytkowaniu. Ceni to, że jako Instruktor ma możliwość kreować trendy i edukować współczesnych fryzjerów.

Radosław Smarz

Gdańsk

Radek uważa, że misją pracy stylisty jest wydobywanie naturalnego piękna. Idealny kształt i kolor to tylko narzędzia, które mają doprowadzić go do celu. Projektowane fryzury powinny harmonizować z osobowością i stylem właścicielki. Z tego powodu zarówno diametralne zmiany jak i drobne korekty, dopasowuje do indywidualnych cech klientki. Na co dzień prowadzi wspólnie z żoną jeden z najbardziej popularnych salonów fryzjerskich w trójmieście.

Bartłomiej Bożek

Sandomierz 

Pasjonat perfekcyjnego strzyżenia. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął już jako nastolatek, a następnie rozwijał swoje umiejętności pod okiem nauczycieli m.in. Krzysztofy Paszek i Anny Majos. Doświadczenie, które sprawia, że nożyczki w jego dłoniach tworzą nietuzinkowe fryzury, zdobywał w największych miastach w Polsce. Najważniejsze w pracy instruktora marki Kemon jest przekazywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności innych fryzjerów. Bartek ceni sobie możliwość ciągłego poszerzania własnych horyzontów.

Arkadiusz Bar

Przemyśl

Salon fryzjerski A. Bar 

„Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną”- tym mottem kieruję się podczas swojej pracy. Jako profesjonalista ceni sobie technologię i jakość, którą zapewnia marka Kemon. Z natury jest optymistą. Dla niego każdy jego klient jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też fryzjerstwo jest jego pasją.

Grzegorz Gabryś

Czaplinek

Studio Hair

 

Od 2022 roku Instruktor Marki Kemon z zakresu szkoleń z koloryzacji. W zawodzie pracuje już 25 lat a od 2002 prowadzi własne studio fryzjerskie.

W swojej pracy najbardziej ceni elegancję i naturalność, a troska o zdrowe i zadbane włosy to dla niego podstawa dobrego fryzjerstwa. Grzegorz jest bardzo ambitnym szkoleniowcem, od zawsze stawia na swój rozwój osobisty co daje przełożenie na jego codzienną pracę w salonie. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a prowadzenie szkoleń i kontakt z ludźmi sprawiają mu prawdziwą radość. To nasz wulkan energii i nieokiełznana rockandrollowa dusza.

 

 

Kamil Malinowski

Mrągowo

Pracownia Fryzjerska K.Malinowski

Specyfika jego pracy oparta jest głównie na ponadczasowej klasyce, która jest czystą i elegancką formą, sprawiającą , że każdy czuje się szykownie i stylowo po wyjściu z salonu. Właściciel Pracowni czynnie uczestniczy w pokazach i szkoleniach fryzjerskich, ponieważ ciągły rozwój i nauka, pogłębiają jego pasję do zawodu, wzmagają kreatywność, a co z tym idzie, również zadowolenie klientów. Świadoma i konsekwentna praca nad sobą sprawiła, że już nie tylko jako właściciel salonu, ale również jako instruktor marki Kemon, dzieli się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem z innymi fryzjerami.

 

Dorota Grzelak

Poznań

 

W pracy fryzjera ceni niezależność. Przekracza granice we własnym rozwoju zawodowym, stale podnosząc sobie poprzeczkę. W swojej pracy twórczej wychodzi z założenia, że elegancja tkwi w prostocie. Z aktualnych trendów wybiera te ich elementy, które pasują indywidualnie do konkretnego klienta. Myśli o tym, by klient wyglądał dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale i na co dzień bezproblemowo radził sobie ze swoimi włosami.

Andrzej Kawulok

Instruktor Marki Kemon

Bielsko-Biała

Kawulok Atelier

Pełen pozytywnej energii zamienia zwyczajne życie w sztukę. Odrzuca szarość codzienności na rzecz kreacji. Wyróżnia go przyjemność tworzenia, przekraczanie ograniczeń wyobraźni. Włosy są dla niego tworzywem, z którego kreuje nową jakość. Długoletnia praca, także z Marką Kemon wpłynęła na jego unikatowy styl, stanowiący połączenie klasyki i nowoczesnej stylizacji. 

Magdalena Ceglecka-Koc

Toruń

 

Człowiek pełen pasji dzielący życie pomiędzy sportem a fryzjerstwem. Tańczy od dziecka natomiast swoją przygodę z zabiegami pielęgnacyjnymi rozpoczęła w 2014 roku. Zamiłowanie do dbania o kondycję włosów sprawiło, że w 2016 roku otworzyła w rodzinnym Toruniu salon zajmujący się początkowo wyłącznie pielęgnacją włosów – Hair Spa No.27. Na pierwszym miejscu stawia zawsze zadowolenie i uśmiech klienta a mottem przewodnim salonu Magdaleny jest „Z myślą o Tobie i o Twoich włosach”. 

Adriana Królik

Elbląg

Fryzjerstwo zmieniło jej życie nieodwracalnie. Schowała dyplom magistra do szuflady i zaczęła podążać za pasją spełniając swoje marzenia. Poznając tajniki zawodu zobaczyła jak ogromne ma możliwości rozwoju. Sukcesy zawodowe w błyskawicznym tempie wyróżniły ją na rynku fryzjerskim. Wydobyć piękno z każdej klientki - to główne zadanie każdego dnia pracy jako stylisty fryzur. Z wyczuciem spełnia oczekiwania kobiet, których marzeniem są piękne włosy. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o stylizowanie i upinanie długich włosów, z tą umiejętnością po prostu się urodziła. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach w kraju i za granicą. Stylizuje fryzury w konkursach piękności ( Miss Polski, Miss Supranational ), pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz tworzy autorskie kolekcje upięć ślubnych i wieczorowych.